Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Absolwentów UŚ 2019 już za nami

19 marca 2019 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Śląskiego.

W Zebraniu uczestniczyli: Członkowie zwyczajni Stowarzyszenia, Członkowie Honorowi: JM Prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk Rektor Uniwersytetu Śląskiego,  JM dr hab. prof. UŚ Tomasz Pietrzykowski Prorektor ds. Współpracy Uniwersytetu Śląskiego,  przedstawiciele Uniwersytetu Śląskiego
oraz Członkowie Zarządu Stowarzyszenia: Tadeusz Donocik Prezes Zarządu, Antoni Satała Wiceprezes Zarządu ds. finansowych, Halina Bieda Członek Zarządu oraz Kazimierz Karolczak Członek Zarządu, który przewodniczył Walnemu Zgromadzeniu.

W toku spotkania przedstawione zostały: Sprawozdanie z działalności Stowarzyszenia w roku 2018, Sprawozdanie finansowe za rok 2018, jak również Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za 2018 rok. Omówiono także założenia do budżetu Stowarzyszenia,  Plan działań na rok 2019 oraz propozycje zmian w Statucie Stowarzyszenia. Wszystkie ww. dokumenty są dostępne w siedzibie Stowarzyszenia.

Magdalena Ślebarska Przewodnicząca Komisji ds. promocji Stowarzyszenia dokonała prezentacjiw której podsumowała dotychczasowe działania Uniwersytetu Śląskiego, również w ramach współpracy ze   Stowarzyszeniem,  oraz opowiedziała           o planowanych projektach.