Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia już za nami!

27 marca br. odbyło się Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Śląskiego.

W Zebraniu uczestniczyli, m.in. Członkowie Honorowi Stowarzyszenia: JM Prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk Rektor Uniwersytetu Śląskiego, JM Prof. zw. dr hab. Andrzej Noras Prorektor ds. badań naukowych Uniwersytetu Śląskiego, przedstawiciele Uniwersytetu Śląskiego oraz Członkowie Zarządu Stowarzyszenia: Tadeusz Donocik Prezes Zarządu, Magdalena Ochwat Wiceprezes Zarządu ds. organizacyjnych, Halina Bieda Członek Zarządu oraz Kazimierz Karolczak Członek Zarządu, który przewodniczył Walnemu Zgromadzeniu.

W toku spotkania przedstawione zostały: Sprawozdanie z działalności Stowarzyszenia w roku 2017, Sprawozdanie finansowe za rok 2017, jak również Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej. Omówiono także założenia do budżetu Stowarzyszenia oraz Plan działań na rok 2018, którego prezentacji dokonała Magdalena Ślebarska Przewodnicząca Komisji ds. promocji Stowarzyszenia.