Inauguracyjne spotkanie Klubu Absolwentów MBA GFKM w Katowicach

18 stycznia 2018 roku odbyło się pierwsze spotkanie Klubu Absolwentów MBA GFKM w Katowicach.

Partnerami spotkania byli: Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetu Śląskiego i Regionalna Izba Gospodarcza                   w Katowicach.

Spotkanie otworzyli: Tomasz Harackiewicz Członek Zarządu Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów oraz JM prof. zw. dr hab. Andrzej Noras Prorektor  ds. badań naukowych Uniwersytetu Śląskiego.

Licznie zgromadzeni uczestnicy wysłuchali interesującej prelekcji Tomasza Owczarka, psychologa, trenera oraz wykładowcy na studiach menedżerskich MBA GFKM.

W trakcie prezentacji poruszone zostały zagadnienia dot. koncepcji zwinnych organizacji i ich liderów: „Agile Leadership”.

od lewej: Tomasz Harackiewicz Członek Zarządu GFKM oraz prelegent Tomasz Owczarek

JM Prof. zw. dr hab. Andrzej Noras Prorektor ds. badań naukowych UŚ

Uczestnicy spotkania