Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Stowarzyszenia Absolwentów UŚ już za nami!

W piątek 24 marca 2017 roku w siedzibie Stowarzyszenia Absolwentów UŚ odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Stowarzyszenia Absolwentów UŚ, poprzedzone posiedzeniami Komisji Rewizyjnej oraz Zarządu. Przewodniczącą Walnego Zgromadzenia została Halina Bieda Członek Zarządu Stowarzyszenia.

W toku obrad przedstawiono, a następnie przyjęto kolejnymi uchwałami: Sprawozdanie z działalności merytorycznej za lata 2014-2016, Sprawozdanie finansowe Stowarzyszenia za rok 2016, Sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej za rok 2016. Omówiony został również Plan pracy na lata 2017-2019, z uwzględnieniem przygotowań do obchodów jubileuszu 50-lecia Uniwersytetu Śląskiego.

W trakcie Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego wybrani zostali przedstawiciele Zarządu Stowarzyszenia oraz Komisji Rewizyjnej, w następującym składzie:

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów UŚ:

• Tadeusz Donocik – Prezes Zarządu,
  • Antoni Satała – Wiceprezes ds. finansowych,
  • Magdalena Ochwat – Wiceprezes ds. organizacyjnych,
  • Kazimierz Karolczak – Członek Zarządu,
  • Halina Bieda – Członek Zarządu.

Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia Absolwentów UŚ:

• Rafał Wierzbicki – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej,
  • Lucyna Sadzikowska – Wiceprzewodnicząca Komisji Rewizyjnej,
  • Zygmunt Bilewicz – Członek Komisji Rewizyjnej.

Skład poszczególnych Komisji Stowarzyszenia pozostał bez zmian:

• Magdalena Ślebarska - Przewodnicząca Komisji ds. promocji
  • Zbigniew Paweł Szandar-Przewodniczący Komisji historycznej