sau

Zostań wolontariuszem Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE 2016

Biuro Śląskiego Festiwalu Nauki

Uniwersytet Śląski w Katowicach
ul. Bankowa 12
40-007 Katowice

OFERTA

Zostań wolontariuszem Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE 2016

Śląski Festiwal Nauki KATOWICE 2016 to wydarzenie organizowane przez Miasto Katowice, śląskie uczelnie oraz Międzynarodowe Centrum Kongresowe. Punktem wyjścia do organizacji festiwalu była potrzeba promowania nauki oraz edukacji w województwie śląskim. Naukowcy oraz popularyzatorzy nauki podzielą się na nim swoją wiedzą, innowacyjnymi wynikami badań oraz ich zastosowaniem w przemyśle i gospodarce, a także zaprezentują wynalazki. W programie festiwalu znajdują się pokazy, doświadczenia, wystawy, prezentacje i wykłady ze wszystkich obszarów wiedzy: nauk humanistycznych, społecznych, przyrodniczych, ścisłych, rolniczych, medycznych, nauki o kulturze i fizycznej oraz ze sztuki. Osoby w każdym wieku znajdą z całą pewnością coś dla siebie.

Śląski Festiwal Nauki KATOWICE 2016 to ogromne wydarzenie, które nie powiedzie się bez wsparcia wolontariuszy. Dysponujesz odrobiną wolnego czasu i chcesz spędzić go w gronie aktywnych i ciekawych osób? Dołącz do grona wolontariuszy Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE 2016!

Poszukujemy wolontariuszy, którzy włączą się w przygotowanie i obsługę wydarzenia na terenie Katowic.

Śląski Festiwal Nauki KATOWICE 2016 odbędzie się 14-15 października 2016 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wolontariuszy zaangażujemy w działania już od 5 października – wtedy zaprosimy do udziału w pierwszym spotkaniu organizacyjnym i szkoleniach stanowiskowych.

Strefy działań wolontariuszy:

• Hala festiwalowa – miejsce, gdzie odbywać się będą wykłady, seminaria, pokazy, eksperymenty oraz znajdować się stosika tematyczne z obszarów: nauk humanistycznych i społecznych, technicznych, przyrodniczych, ścisłych, medycznych i sztuki.

• Biuro festiwalowe – miejsce przygotowań do festiwalu oraz udzielania informacji o festiwalu uczestnikom, partnerom oraz mediom.

• Sale warsztatowe – miejsca, gdzie będą się odbywać warsztaty.

Dla wolontariuszy gwarantujemy:

•   pisemne porozumienie wolontariackie,

•   ubezpieczenie NNW,

•   przygotowanie stanowiskowe i wsparcie koordynatora wolontariatu,

•   poczęstunek podczas działań,

•   zaświadczenie o współpracy,

• przyjazną atmosferę pracy, niezapomniane emocje, możliwość poznania ciekawych osób, możliwość zdobywania doświadczeń w organizacji dużych imprez edukacyjnych i naukowych.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego.

W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Na zgłoszenia czekamy do 3 października 2016 r.

 

 

 

Kontakt

Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetu Śląskiego
Ul. Opolska 15
40-084 Katowice
Tel. 32/ 351 11 80
e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.absolwenci.us.edu.pl

 

 

Copyright © Uniwersytet Śląski w Katowicach 2013